Aktualności

W zakładce "Program" pojawił się program nadchodzącej konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Nagroda dla filmu
05-12-2017

Nagroda dla filmu "Nie sądzić"

Z przyjemnością zawiadamiamy, że film "Nie sądzić" (scen. i reż. M. Lubańska, P. Carlucci Sforza), który wyświetlany był również w trakcie trwania konferencji, został nagrodzony w kategorii "Najlepszy dokument" na Festiwalu Grand OFF. Twórcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Abstrakty
13-10-2017

Abstrakty

W zakładce "Abstrakty" znajdują się abstrakty wystąpień, które będą mogli Państwo usłyszeć na nadchodzącej konferencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

Program
12-10-2017

Program

W zakładce "Program" pojawił się program konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Film etnograficzny
03-10-2017

Film etnograficzny

W ramach konferencji "Doświadczenie wiary w kulturach i literaturach słowiańskich w świetle myśli postsekularnej" zostanie zaprezentowany film etnograficzny Nie sądzić (2017) w reżyserii Pawliny Carlucci Sorzy i Magdaleny Lubańskiej.

Zgłoszenie
20-09-2017

Zgłoszenie

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do nadsyłania zgłoszeń do udziału w drugim dniu konferencji (17.10.2017), na który zaplanowane są wystąpienia w językach słowiańskich. Ze względu na planowaną anglojęzyczną publikację pokonferencyjną, prosimy o przesyłanie abstraktów w wersji angielskiej na adres: cfp.postsecularismstudies@gmail.com.